Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
465 000 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
2
Do sprzedania ładne, zadbane, czyste mieszkanie po remoncie o pow. 37m przy ul. Romaszewskiego położone na piętrze 4 (ostatnim) w niskim budynku. Dwa oddzielne pokoje. Umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD w dobrym gatunku. Do zamieszkania, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zarówno budynek, jak i mieszkanie jest po remoncie. Wymieniono piony wodnokanalizacyjne, elektrykę oraz instalację centralnego ogrzewania. Budynek ocieplony, odnowiona elewacja, wyremontowany dach, kameralna klatka schodowa.
Dogodna lokalizacja, blisko do Stacji Metro SŁODOWIEC (3 min pieszo) oraz przystanków autobusowych i tramwajowych - połączenia we wszystkie kierunki Warszawy.
Niski czynsz, przydzielona piwnica, uregulowane grunty pod budynkiem. Jest KSIĘGA WIECZYSTA. Jasna sytuacja prawna.
Dobra inwestycja,
zapraszam.
Tel.666 502 504


  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Restauracja, Hala sportowa, Żłobek, Basen, Plac zabaw, Bar, Szpital, Apteka, Bazarek, Fitnes, Uczelnia, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Bank, Kościół, Las, Lakiernia, Sklep, Komenda policji, Park, Szkoła
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Metro
Andrzej Głodek

Andrzej Głodek

Pośrednik Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Preston Nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres prestonnieruchomosci@gmail.com… czytaj więcej