Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 090 400 PLN
Powierzchnia
68,15 m2

Na sprzedaż lokal użytkowy na Mokotowie przy al. Sikorskiego w inwestycji Green Mokotów.

Green Mokotów jest wyjątkowy. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem - 5 MIN OD CENTRUM sprawia, że Mokotów to ulubiona dzielnica wielu warszawiaków.
To właśnie tutaj większość z nich chciałaby zamieszkać. Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów jest skąpany w zieleni, a nowoczesna architektura oferuje szeroki wachlarz możliwości. Mokotów słynie z parków (Morskie Oko, Park Dreszera) oraz zabytkowych kamienic i stylowych willi.
Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów stanie u podnóża skarpy wiślanej przy alei Wilanowskiej. Będzie w bezpośrednim sąsiedztwie metra i piec minut od zagłębia biznesowego na Służewcu. W okolicy znajdują się liczne szkoły i przedszkola. Zmotoryzowani będą mogli łatwo wydostać się z Warszawy (np. Trasa Siekierkowska) czy dojechać na lotnisko (15 minut).
Obszar Green Mokotów otaczają tereny spacerowe, parki, zbiorniki wodne i ścieżki rowerowe (piec minut nad Jeziorko Czerniakowskie i 10 minut do Powsina). Wewnątrz samego kompleksu znajdują się liczne trawniki, szpalery drzew, ławeczki, ogródki przy mieszkaniach, oraz strefa aktywnego wypoczynku i plac zabaw dla najmłodszych.
W bliskim otoczeniu Green Mokotów dostępne są takie atrakcje jak tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka czy tor wyścigów konnych Służewiec.
Prezentowany lokal o powierzchni 68,15 m2 jest idealnym miejscem na każdą działalność.
Lokal obecnie jest wynajmowany przez dobrze prosperującą restaurację od czerwca 2020. Umowa podpisana na 10 lat. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto. 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego


Zapraszam do kontaktu, nr tel  600 525 940.

Preston Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Preston Nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres prestonnieruchomosci@gmail.com… czytaj więcej