Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 899,99 PLN
Powierzchnia
19 m2

Na sprzedaż lokal usługowy, 1 pokojowy o powierzchni 19m2 na 1 piętrze przy ul. Ledóchowskiego w Wilanowie.

BUDYNEK:
4 – kondygnacyjny budynek o nowoczesnej architekturze z charakterystycznymi dla obiektów premium oknami od podłogi do sufitu został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami przestrzenie współdzielone, które inspirują całkowicie nową wygodę życia.
Mieszkańcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują aby cieszyć się codziennością, pracować, uczyć się i bawić:
- W pełni wyposażona, ogólnodostępna kuchnia
- Przestrzeń wypoczynkowa i jadalna 
- Pralnia i suszarnia
- Ogród

LOKAL:
Jednopokojowy lokal o powierzchni 19m2. W pełni wyposażony i umeblowany.

Szacowany zwrot kapitału dla inwestora to ok. 6% rocznie zainwestowanych środków na nabycie lokalu.Jest to doskonała oferta dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. 

Ze względu na charakter inwestycji istnieje możliwość rozliczenia przez przedsiębiorców podatku VAT w wysokości 23% od ceny zakupu.  

Lokal stanowi odrębną własność (z własną księgą wieczystą). Nabycie takiego lokalu to nabycie prawa własności z udziałem w użytkowaniu wieczystym gruntu.

Zapraszam
nr tel. +48 600 525 940

Preston Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Preston Nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres prestonnieruchomosci@gmail.com… czytaj więcej