Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 000 PLN
Powierzchnia
136 m2
Piętro
2

OKAZJA!!!

Na sprzedaż lokal/apartament o powierzchni 136 m2 w samym centrum biznesowej części miasta przy ul. Grzybowskiej w pobliżu metra ONZ.

BUDYNEK:  Nowoczesny siedemnastopiętrowy budynek z 2010 roku, położony w bliskiej odległości od Placu Grzybowskiego, Ronda ONZ, obok modnych hoteli i biurowców. Sąsiaduje z Parkiem Mirowskim.
Na parterze budynku – sklepy oraz punkty usługowe. Na terenie kompleksu znajduje się patio z ogrodową zielenią, fontanną i ogródkami, przynależnymi do apartamentów na parterze. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa profesjonalna ochrona oraz system monitoringu. W podziemiu znajdują się 2 poziomy garażowe.
Deweloperem projektu jest firma Dom Development, jego generalnym wykonawcą jest spółka budowlana Warbud z Warszawy.
 
LOKAL/APARTAMENT: Lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 136 m2, położony na 2 piętrze (obecnie zaaranżowany pod kątem biura, można zmienić na lokal typowo mieszkalny), składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, osobnej kuchni, pokoju bez okna (obecnie wykorzystany na archiwum, z możliwością powrotu do stanu pierwotnego czyli dużej garderoby), hall, recepcji oraz 2 loggii.
 
Cena nieruchomości: 3.800.000 zł. W cenę wliczone są 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Lokal obecnie jest wynajmowany (umowa na czas nieoznaczony).
Idealna inwestycja – możliwość przejęcia najemcy.

KOMUNIKACJA: Stacja metra Świętokrzyska – ok. 8 minut spacerem, 5 minut – do stacji metra Rondo ONZ, ponadto liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Do Dworca Centralnego, Złotych Tarasów i Pałacu Kultury – spacerem 10 minut!

ATUTY:
- doskonała lokalizacja przy ul. Grzybowskiej
- możliwość zmiany rozkładu
- świetny punkt komunikacyjny
- możliwość zakupu nieruchomości już z obecnym, sprawdzonym najemcą
 
Lokal/ Apartament  własnościowy z założoną Księgą Wieczystą. Czynsz do administracji 1300 zł

Zapraszamy serdecznie

Ilona Hasiuk
Tel. 608 555 597
  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Winda: Tak
Ilona Hasiuk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PRESTON Nieruchomości Sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prestonnieruchomosci.com… czytaj więcej