Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 000 PLN
Powierzchnia
100 m2

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 w pobliżu hotelu Hilton i stacji metra Daszyńskiego.

LOKAL: Lokal dwupoziomowy znajduje się na parterze z wejście od ulicy i dużą witryną. Składa się z 5 pomieszczeń o wysokości 320 cm, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego oraz dwie duże antresole nie wliczone do metrażu ze wzglądu na niższą wysokość. Całkowita powierzchnia do wykorzystania wynosi ok 120 m2: parter 57 m2 i pierwsze piętro 43 m2.
Idealny pod każdą działalność usługową - biurową. Lokal był wykorzystywany jako przychodnia medyczna i podzielony na gabinety, obecnie funkcjonuje jako salon fryzjersko-kosmetyczny. Oczywiście w razie potrzeby można łatwo przywrócić go do stanu początkowego w postaci dwóch otwartych przestrzeni, lub zaaranżować inny układ według własnej potrzeby.

LOKALIZACJA: Bezpośrednie sąsiedztwo hotelu Hilton oraz metra Rondo Daszyńskiego. W okolicy rozbudowują się nowoczesne biurowce (np. Prosta Tower) oraz w trakcie budowy jest centrum handlowe w dawnej zabytkowej fabryce Norblina.

Lokal ma założoną Księgę Wieczystą
Możliwość również wynajmu lokalu


Kontakt Preston

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Preston Nieruchomości z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres prestonnieruchomosci@gmail.com… czytaj więcej