Janowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
760 500 PLN
Powierzchnia
5 070 m2

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjno-rekreacyjną nad Zalewem Janowice, niedaleko Janowca nad Wisłą w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Dla działki istnieje plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na usługi turystyczne.

Powierzchnia 5070 m2.

Granica działki, przylega do terenu turystycznie zagospodarowanego zalewu z linia brzegową w odległości ok. 10 m. Z drugiej strony działki jest dostęp do drogi gminnej asfaltowej z przebiegającym wodociągiem i linią energetyczną.
Piękne położenie z lekkim spadkiem w kierunku lustra wody zalewu (pow. ok 20 ha) oraz sąsiedztwo lasu jest niewątpliwie bardzo atrakcyjną działką pod inwestycję lub zabudowę siedliskową. 

Zapraszam na prezentację.

Pozdrawiam,

Monika Podlewska
tel. 530 832 495

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Sklep, Las, Jezioro
Ilona Hasiuk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PRESTON Nieruchomości Sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prestonnieruchomosci.com… czytaj więcej