Zambrzyniec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 970 000 PLN
Powierzchnia
571,40 m2
Liczba pokoi
13

Do sprzedaży nieruchomość usługowo- szkoleniowo-wypoczynkowa o powierzchni użytkowej 571,40 m2, znajdująca się w Zambrzyńcu, gminie Łochów, powiecie Węgrowskim (bardzo dobry dojazd trasą S8, 80 km od Warszawy).
Nieruchomość o wyglądzie dworku -inwestycja idealna pod Dom Opieki lub SPA.

Budynek posiada bardzo dobry stan techniczny, pierwotnie obiekt pełnił funkcję szkoły, wg. zapisów w rejestrze budynków - szkoła była wybudowana w 1970 r. W latach 2012-2014 obecny właściciel kapitalnie ją wyremontował i przebudował. Budynek po przebudowie, został przyjęty do użytkowania w 2014 roku.

Cały budynek posiada wysoki standard wykończenia. Materiały wykończeniowe są bardzo dobrej jakości. Wykończenie budynku jest zgodne z obecnymi trendami rynkowymi. 

Układ funkcjonalny obiektu:

PARTER:

Sień (wiatrołap), hol, WC, sala szkoleniowa z kominkiem, kuchnia, jadalnia, zmywalnia, kotłownia, pom. socjalne, pom. gospodarcze, pokój 1 -osobowy z łazienką, pokój 3-osobowy z łazienką, pokój 4 osobowy z łazienką, pokój 4 osobowy z łazienką, klatka schodowa.

PIĘTRO:

Korytarz główny od klatki schodowej, 2 salony (duże pokoje z ozdobnymi kominkami wolnostojącymi), 2 kuchnie, 4 łazienki, 2 korytarze, 6 pokoi.


W pokojach, na holu i korytarzach ściany otynkowane malowane wraz z wykonanymi ozdobnymi stiukami. Część ścian pokryta ozdobną tapetą.
Podłogi wyłożone gresem lub drewniane w zależności od rodzaju pomieszczenia.

Dodatkowo do własnej adaptacji poddasze użytkowe o powierzchni ok. 150 m2.

W sali szkoleniowej na parterze wykonano kominek, w dwóch salonach na piętrze ozdobne kominki wolnostojące. Schody na piętro obrobione w gresie, balustrada metalowa kuta. W kuchni wykonano stałą zabudowę. Szafy w zabudowie również na korytarzach.

Wszystkie łazienki (10 sztuk) zostały wykończone w glazurze i terakocie z pełnym białym montażem. Zastosowane materiały wykończeniowe są zaliczane do droższych.

Na działce został wybudowany budynek garażowy w którym wydzielono 3 boksy garażowe, każdy z własną bramą wjazdową oraz część gospodarcza z wejściem z bocznej ściany budynku.

Uzbrojenie w ulicy: energia elektryczna, wodociąg.

Przyłącza na działce: energia elektryczna, woda z wodociągu, odprowadzenie ścieków do szamba wybudowanego  na posesji 12 000 m3.

Cena 3.970.000 zł 

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Zapraszam na prezentację.

Pozdrawiam,

Ilona Hasiuk
tel. 608 555 597

 • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
 • Kształt działki: Kwadrat
 • Ogrodzenie: Inne
 • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Zabudowa niska, Sklep, Szkoła, Las, Apteka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: PKS, Autobus
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Pompa ciepła
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Pompa ciepła, Podłogowe
Ilona Hasiuk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PRESTON Nieruchomości Sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prestonnieruchomosci.com… czytaj więcej