Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
16 228 100 PLN
Powierzchnia
346,77 m2
Liczba pokoi
6

EKSKLUZYWNY DOM W PEŁNI, LUKSUSOWO WYPOSAŻONY, NAJLEPSZA CZĘSĆ MOKOTOWA, DUŻA DZIAŁKA

Ta wyjątkowa i przestronna nieruchomość jest jednym z nielicznych budynków z lat 50. XX wieku i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rezydencji ambasadora USA oraz ambasady Peru. Została całkowicie odnowiona w latach 2020/2021 pod nadzorem znanej, międzynarodowej pracowni architektów OP Architekten i wiodącej międzynarodowej firmy nadzorującej projekt budowlany z siedzibą w Austrii. Oprócz remontu dom został rozbudowany i dziś składa się z 4 kondygnacji, w tym z przestronnego garażu na min. 2 duże samochody, motocykle oraz przestronnych, dodatkowych pomieszczeń do przechowywania rzeczy. Przed domem, ale jeszcze na posesji, jest kolejne miejsce parkingowe dla samochodu, a przed posesją dodatkowe 2 publiczne miejsca parkingowe.
 
Wszystkie materiały spełniają najwyższe standardy jakości. Przy budowie i urządzaniu zwróciliśmy uwagę na każdy szczegół. Wyposażenie budynku jest wyjątkowe pod każdym względem, żaden inny budynek w Warszawie nie posiada wyposażenie o tak wysokim standardzie i nie zapewnia takiej jakości życia.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ, MOŻLIWA ADAPTACJA I EKSKLUZYWNE WNĘTRZE

Na parterze znajduje się samodzielna kuchnia wyposażona, duża jadalnia i ogromny, przestronny salon. Są one ułożone w taki sposób, że z każdego powierzchnia można korzystać niezależnie. Z salonu wchodzi się przez taras o powierzchni 10 m.kw. do pięknego, dużego działki o pow. 440 m.kw. (możliwość dokupienia przyległego pasa o pw. 192 m.kw., na korzystnych warunkach), w którym znajduje się dyskretny taras o pow. ok. 37 m.kw. Dodatkowo na tym piętrze są toaleta i garderoba dla gości, oraz dużo miejsca do przechowywania. W razie potrzeby salon (ok 54 m.kw.) można podzielić na 2 mniejsze pomieszczenie (ok. 26 mkw każdy), wszystkie instalacje (np. instalacja prądu i siec komputerowa) są przygotowane.

Na pierwszym piętrze znajdują się 2 duże sypialnie około. 24 m.kw. każdą, główna sypialnia posiada prywatną garderobę o pow. 24 m.kw. W razie potrzeby tą garderoba można zaadaptować na dodatkowe pomieszczenie. Również na tym piętrze są 2 pięknie łazienki (prysznic i wanna).

Na najwyższym poziomie znajduje się pomieszczenie typu open space z własną łazienką oraz taras na dachu o powierzchni około 54 m.kw. z spektakularnym widokiem. Konstrukcja budynku umożliwia przerobienie tarasu np. na 2 pokoje o pow. min. 24 m2 każdy oraz mały taras.
 
Wyposażenie techniczne jest więcej niż kompletne, przyszły właściciel nie znajdzie nic porównywalnego z tym wysokim standardem w Warszawie. Wszystkie główne funkcje budynku są zintegrowane z systemem zarządzania budynkiem ABB, pełna instalacja LAN i WiFi, a także system monitoringu CCTV stacja uzdatniania wody oraz obowiązkowa klimatyzacja w południowej części budynku to dodatkowe atuty tego uroczego domu.
 
 
EKSKLUZYWNE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
W domu znajduje się jedynie wyposażenie wnętrz i sprzęty od czołowych międzynarodowych projektantów i firm, oraz meble na zamówienie, które można spotkać w najbardziej luksusowych hotelach i apartamentach w Europie, m.in.: VOLA, ANTONIOLUPI, VITRA, GAGGENAU, LIEBHERR, DORNBRACHT, GROHE, LAUFEN, BOCONCEPT, ARTEMIDE, FLOS, BEGA, ABB, LG. SWAROVSKI. Szczegółowa lista wyposażenia dostępna na życzenie.
 
Architektoniczne atrakcje, takie jak widoczna konstrukcja stalowa z belkami i słupami, szklana elewacja najwyższej klasy (cała ściana), elektrycznie otwierane okna i rolety, elektryczne zasłony, przestronny ogród i 2 duże tarasy (jeden w ogrodzie, drugi na dachu) czynią z domu wyjątkową posiadłość.
 
Kolejną atrakcją jest położenie obiektu (do centrum Warszawy 10 min. autem, 15 minut rowerem, w odległości 100 m. przystanek tramwajowy, 400 m. od domu stacja metra.)
 
Ze względu na lokalizację, wyposażenie budynku, możliwości adaptacji i rozbudowy budynek oferuje idealną i ekskluzywną przestrzeń mieszkalną, albo ekskluzywną siedzibę firmy.


Zapraszam na prezentację.

Pozdrawiam,

Monika Podlewska
tel. 530 832 495

  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Restauracja, Fitnes, Bank, Kościół, Przedszkole, Plac zabaw, Centrum handlowe, Hala sportowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Alarm: Tak
Ilona Hasiuk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Preston Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PRESTON Nieruchomości Sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Długa 29/226, 00-238 Warszawa, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prestonnieruchomosci.com… czytaj więcej