Blog

Rynek pierwotny czy wtórny?

Dzisiaj bierzemy na tapetę jeden z najczęstszych dylematów inwestorów, czyli odwieczne pytanie: lepiej kupić nowe mieszkanie lub dom czy może jednak odkupić nieruchomość od poprzedniego właściciela? Zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny mają swoich zwolenników i unikalne atuty, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę przeglądając oferty. Jakie to atuty? Tego dowiedzą się Państwo czytając nasz artykuł!

Więcej

Najczęściej popełniane błędy przy wynajmie mieszkania

Inwestycje w nieruchomości zaliczają się do jednych z najbezpieczniejszych, nic więc dziwnego, że cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Jednak nawet na tak stabilnym rynku nietrudno o kosztowne błędy. Które z nich są powszechne wśród osób wynajmujących mieszkania? Jak ich uniknąć? Spieszymy z odpowiedzią!

Więcej

5 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem mieszkania

Udało Ci się nareszcie zgromadzić odpowiednią ilość środków, aby zacząć myśleć o nabyciu własnych czterech kątów? Doskonale! Zanim jednak rzucisz się w wir poszukiwań, koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się z niego, na co warto zwrócić uwagę, gdzie sprawdzić podstawowe informacje na temat stanu prawnego nieruchomości i czego się wystrzegać, dokonując transakcji na tym wymagającym rynku.

Więcej

Witamy w Preston!

W tym miejscu będziecie Państwo mogli przeczytać o ciekawostkach i nowościach z rynku nieruchomości. Niedługo pierwsze posty w naszym oficjalnym blogu. Zapraszamy!

Więcej